Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Perioada amortizare statie GPL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Perioada amortizare statie GPL

Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu o incadrare corecta in clasa de amortizare - respectiv perioada de amortizare a unei statii (pompa) GPL. Este vorba de un ansamblu format din statia (pompa) de alimentare si recipientul de stocare a GPL.

Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
In grupa 1.9.3 sau 1.9.4 , nu sunt f.sigura, ati putea intreba la metodologie la finante.