Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POSTULUI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POSTULUI

Fisa postului pentru angajat se aproba prin dispozitia ordonatorului de credite
Fisa postului este intocmita de catre angajator ... daca este vorba despre sectorul bugetar aceasta este semnat de catre salariat si de catre se3fii ierarhici acestuia.