Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Caut avocat specialist in dr. pen.pentru repr. la ICCJ ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Caut avocat specialist in dr. pen.pentru repr. la ICCJ - cerere de stramutare a judecarii cauzei

Buna seara , doresc sa angajez un avocat specialist in drept penal pentru a-mi sustine interesele in fata ICCJ pentru judecarea unei cereri de stramutare a unui dosar ce are ca obiect OUG 195 /2002 , astept recomandarile dumneavoastra oarecum urgent pentru ca sunt sub presiunea timpului.
nimeni nu va poate recomanda pe forumul public asa ceva deoarece ar incalca regulamentul site-ului. trebuie sa depuneti personal eforturi pentru a va rezolva aceasta problema. cautati eventual la categoria consultanti si luati legatura in privat cu cei mai atragatori pt dvs dintre dansii.
Cat de bun ar fi avocatul ,daca nu aveți motive serioase este destul de greu de realizat acest lucru.
Lăsați -va numarul de telefon si poate va contacteaza cineva.
SUCCES.