Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... stoc la suspendarea activitatii unui SRL(bar)
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

stoc la suspendarea activitatii unui SRL(bar)

Va rog sa-mi spuneti cum e mai bine.....sa-l las asa deocamdata (stocul e in valoare de 2500 ron ) sau sa il fac acum la suspendarea activitatii venit.........ma gandesc la tva.... fiind platitor........si nu stiu cum sa procedez.........sa fie BINE......pe perioada suspendarii ma gandesc sa nu ma trezesc cu vreun control si sa imi spuna ca trebuia colectat si sa imi mai bage si penalizari......si dupa cei 3 ani doresc sa o inchid definitiv.
Va sunt utile cu siguranta aceste informatii:
[ link extern ]
www.avocatnet.ro/content/art...