Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca si contract de prestari servicii cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca si contract de prestari servicii cu aceeasi societate

Buna ziua, o persoana care are contract de munca cu o societate, poate incheia cu aceasta si un contract de prestari servicii printr-un srl unde este asociat unic ?

Multumesc.
Contractul de prestari servicii intre cine se va incheia?
intre societatea unde este angajat cu contract de munca si societatea unde este asociat unic.
In general, exista aceasta posibilitate de a se incheia un astfel de contract intre cele doua parti.
Multumesc