avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 362 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... actualizare cod procedura penala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

actualizare cod procedura penala

am o intrebare..care e ultima actualizare a codului de procedura penala? multumesc
Cel mai recent răspuns: Dita88 , utilizator 12:09, 26 Februarie 2013
Cautati pe net.
Gasiti acolo.
Sau vreti carte?
cartea ma intereseaza. la penal ultima e din 17 septembrie 2012 si ma interesa si la procedura
Ultima modificare a codului de procedura s-a facut prin Legea nr. 2/2013 privind unele masuri pentru degrevarea instantelor judecatoresti, precum si pentru pregatirea punerii in aplicare a Legii nr. 134/2010 privind Codul de procedura civila.
va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Codul penal si codul de procedura penala Pilu Pilu Buna seara, as avea o mare rugaminte: Poate cineva sa ma ajute sa-mi spuna unde pot gasi continutul Codului penal si a Codului de procedura penala care se ... (vezi toată discuția)
Legislatie casandralin casandralin Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca in perioada decembrie 2012- iulie 2014 s-a modificat Codul Muncii si cum. Va multumesc (vezi toată discuția)
Concediu de odihna mopy mopy care este ultima versiune valabila a codului muncii si cand a aparut? de exemplu prevedera: Art.146 (3) C.mun. - Angajatorul este obligat să acorde ... (vezi toată discuția)