Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... actualizare cod procedura penala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

actualizare cod procedura penala

am o intrebare..care e ultima actualizare a codului de procedura penala? multumesc
Cautati pe net.
Gasiti acolo.
Sau vreti carte?
cartea ma intereseaza. la penal ultima e din 17 septembrie 2012 si ma interesa si la procedura
Ultima modificare a codului de procedura s-a facut prin Legea nr. 2/2013 privind unele masuri pentru degrevarea instantelor judecatoresti, precum si pentru pregatirea punerii in aplicare a Legii nr. 134/2010 privind Codul de procedura civila.
va multumesc