Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general fise fiscale
Discuție deschisă în Contabilitate în general

fise fiscale

fisele fiscale trebuie facute in 3 exemplare? unul pt finante, unul pt angajator si unul pt angajat....sau e suficient doar in 2(finante si angajator)?
multumesc
2 exemplare, unul pt angajator si unul pt angajat, la finante se depune lista cu opisul acestor fise si discheta.
La finante de depune doar borderou cu ff si discheta,