Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Ce faceti atunci cand nu aveti ce face ?
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Ce faceti atunci cand nu aveti ce face ?

Asadar, ce faceti atunci cand nu aveti ce face ?:hm:
~ Conținut șters la cerere ~
Nu frecventez site-uri politienesti care hartuiesc, cerceteaza si interogheaza neincetat !
Nici macar account-ul nu ti-e permis sa-l stergi, anulezi definitiv.
Alte variante ?
Vlad_30, utilizator
Sunt atitea filme documentate...! :bow:
Da, buna ideea, insa ma asteptam la ceva mai palpitant, nastrusnic, de genul: ascultatul cu urechea lipita de perete, ce vorbeste vecinul, vecina
Wow...acestea sunt..." confidentiale"...:frantic:

Eu iubesc natura,merg in curte-gradina si fac ceea ce nu ma prea pricep ( sapalegesc,rup buruienile...etc.). Cu aceasta ocazie,aud tot ce se intimpla intre vecini si nu numai..! :ok: