avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 210 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Ce faceti atunci cand nu aveti ce face ?
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Ce faceti atunci cand nu aveti ce face ?

Asadar, ce faceti atunci cand nu aveti ce face ?:hm:
Cel mai recent răspuns: DlGoe , utilizator 19:45, 16 August 2015
~ Conținut șters la cerere ~
Nu frecventez site-uri politienesti care hartuiesc, cerceteaza si interogheaza neincetat !
Nici macar account-ul nu ti-e permis sa-l stergi, anulezi definitiv.
Alte variante ?
Ultima modificare: Joi, 11 Aprilie 2013
Vlad_30, utilizator
Sunt atitea filme documentate...! :bow:
Da, buna ideea, insa ma asteptam la ceva mai palpitant, nastrusnic, de genul: ascultatul cu urechea lipita de perete, ce vorbeste vecinul, vecina
Wow...acestea sunt..." confidentiale"...:frantic:


Eu iubesc natura,merg in curte-gradina si fac ceea ce nu ma prea pricep ( sapalegesc,rup buruienile...etc.). Cu aceasta ocazie,aud tot ce se intimpla intre vecini si nu numai..! :ok:

Alte discuții în legătură

Muzica tare ContSters72658 ContSters72658 sotiei mele ii place sa dea muzica tare, dar imi cam vin vecinii la usa. exista un interval orar in care pot da muzica mai tare? (vezi toată discuția)
Poem pentru prieteni Nicolaie Ciobotaru Nicolaie Ciobotaru Poem pentru prieteni - Jorge Luis Borges Prietene, nu pot să-ţi ofer soluţii pentru toate problemele vieţii, nu am răspunsuri pentru orice îndoială ... (vezi toată discuția)
Mp3 player - drepturi de autor maiam maiam Vedem pe strada o multime de persoane cu playere Mp3 sub forma de memory-stick. Raspund ei pentru melodiile inregistrate in aceste dispozitive? Pot fi trasi ... (vezi toată discuția)