Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cumulul pensiei cu salariul - prevederea legalã
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cumulul pensiei cu salariul - prevederea legalã

Pensionarii care au pensia neta de 2000 lei nu pot beneficia de cumul cu salariul in cazul in care s-ar angaja ? Exista un art. de lege in acest sens?
Multumesc