Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxe inmatriculare masina second hand
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxe inmatriculare masina second hand

buna ziua,doresc sa achizitionez o masina second hand care are nr.rosii provizorii,ma intereseaza sa stiu in afara de cat ai dau proprietarului pe ea ce mai platesc si unde,pe inmatriculare etc.masina este din 2002,motor de 1,6 euro 4.nu am mai avut pina acum masina si nu stiu cat am de platit si pe unde si la ce sa fiu atent cand o cumpar,Va multumesc
Sunt multe date care trebuie introduse in calculator, asa ca dati click la adresa urmatoare : [ link extern ]
e4c5, utilizator
Intrati pe orcare sait vizari auto sh si veti gasi calculatr timbru mediu sau cutati pursisimplu calc
Intentionat am dat o adresa sigura, cat poate fi ceva sigur in Romania ! La adresa www.4tuning.ro/calculator-timbru-mediu-2013, care intamplator sau nu intra prima pe pagina, aveti sanse mari sa agatati un virus (system care antivirus). Am patit-o ! Sigur, unul istet poate scapa :giggle: