Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Plata contributii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Plata contributii

buna ziua,

as dorii sa /mi platesc contributile la stat personal.cum pot sa fac si la ce institutii trebuie sa merg.

multumesc anticipat
imi puteti trimite formularele aferente
Formularele exista la sediile respectivelor institutii si le completati acolo, pe loc.
Formularele de contract se pot gasi pe paginile de web ale fiecarei institutii in parte.
multumesc frumos