Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asimilare meserii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asimilare meserii

topograf cod cor 311804 cu ce meserii se asimileaza?
agent hidrotehnic cod cor 712915 cu ce meserii se asimileaza?
216503 - suinginer geodez, daca persoana are studii superioare.
711901 - muncitor hidrometru (tot studii medii)
topograf poate fi asimilat si cu tehnician topometrist - 311206

Buna seara,
Agentul hidrotehnic cod 712915 se asimileaza cu vreuna din urmatoarele meserii:
-lacatus mecanic cod 721410
-electrician m.j.t cod 724526
-mecanic auto cod 723103
In opinia mea nu se asimileaza cu niciuna din meserile mentionate de dvs.
Nici in opinia mea nu se asimileaza