Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Coduri CAEN pentru infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Coduri CAEN pentru infiintare firma

doresc sa infiintez o firma cu specific de vanzare a aranjamentelor cu plante suculente si cactusi. mai exact : cumpar vase, pamant, , pietris si plante, le aranjez si le vand ca aranjament finit. deasemenea doresc sa si comert de vanzari online.
multumesc anticipat !!
Puteti merge pe urmatoarele coduri CAEN:
4690 Comerţ cu ridicata nespecializat.
4776 Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor, comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea, în magazine specializate
4791 Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
juridic dana, utilizator