Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene crestere iepuri
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene crestere iepuri

ce anume imi trebuie sa accesez fonduri europene pt cresterea iepurilor
Programul PNDR 2014-2020 va fi accesibil , in principiu din toamna.
Pana atunci va puteti informa pe site APDRP masura 112.
Buna Ziua.
In primul rand aveti nevoie de un teren aferent investitiei si un numar de iepuri pentru a putea accesa un fond european.
Sunt doua variante:
1. Masuna 112 de Instalare a Tinerilor Fermieri in care suma acordata este nerambursabil
sau
2. Masura 121 in care dumneavoastra trebuie sa cofinantati cu 30%.

Admin, administrator