Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Conturi plati buget ianuarie 2014
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Conturi plati buget ianuarie 2014

Buna seara,
s-au modificat conturile pentru platile contributiilor salariale aferente lunii ianuarie 2014?
vad ca a aparut o noua versiune a programului de emitere a op-urilor dar nu vad conturi modificate.
va multumesc.
eu am platit deja contributiile si e acelasi cont .
doar la explicatia bugetara este diferit . apare un A in plus /
contul iban este acelasi
Va multumesc pentru raspuns dar nu vad unde apare A in plus. Am descarcat ultima versiune de OPFV.
eu am platit cu numerar la trezorerie. si apare la ,, explicatia bugetara,, pe chitanta - in contul iban nu se modifica nimic .faceti op-ul cu varianta noua descarcata de pe anaf si este ok /
Multumesc.