Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... CMI compatibil cu PFA/SRL cu activitate in vanzarea de ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

CMI compatibil cu PFA/SRL cu activitate in vanzarea de produse stomatologice?

Buna, am un CMI (medic stomatolog), as vrea sa stiu daca pot sa imi deschid un SRL sau PFA unde sa vand produse stomatologice (turbine, freze, intr-un cuvant consumabile stomatologice) cu vanzare directa catre cabinete si daca pot sa imi vand catre cabinetul personal la preturi de achizitie a SRL-ului.
Multumesc anticipat!
Nu vi se poate raspunde decat cunoscand speta. Cate produse, daca o faceti in mod curent etc?
george-neagu, moderator