avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 660 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Este deschis de 1 Mai la Parchet?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Este deschis de 1 Mai la Parchet?

Este deschis de 1 Mai la Parchet?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Liliana Gradinaru , Avocat 12:21, 30 Aprilie 2014
Buna seara!Nu este deschis.Ca la orice institutie publica de 1 si 2 mai nu se lucreaza.
Trebuie sa fie un procuror de serviciu.
Obligatoriu exista procuror de serviciu care preia situatiile curente care necesita implicarea reprezentantului parchetului
Ultima modificare: Marți, 29 Aprilie 2014
ynocentta, utilizator
:)) Sigur ca e cineva de serviciu, normal. Ar conta scopul intrebarii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutooorrrrrr !!!!plangere penala neplata pensie dana92 dana92 Buna ziua ! Va scriu cu incredere ca ma puteti ajuta . Am un dosar pentru pensie alimentara deschis din luna februarie la sectia de politie din orasul meu ; ... (vezi toată discuția)
Tergiversare rezolvare plangere penala ContSters327384 ContSters327384 Buna seara ! In urma cu exact 6 luni am depus o plangere pentru frauda informatica la postul de politie ! Dupa o luna de zile , seful de post a transferat ... (vezi toată discuția)
Lipsa raspuns consultare dosar IonB IonB Buna ziua, De peste 3 luni de zile fac solicitari (personal la Parchet si pe mailul Parchetului) pentru comunicarea stadiului cercetarilor in cadrul unui ... (vezi toată discuția)