Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Este deschis de 1 Mai la Parchet?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Este deschis de 1 Mai la Parchet?

Multumesc!
Buna seara!Nu este deschis.Ca la orice institutie publica de 1 si 2 mai nu se lucreaza.
Trebuie sa fie un procuror de serviciu.
Obligatoriu exista procuror de serviciu care preia situatiile curente care necesita implicarea reprezentantului parchetului
ynocentta, utilizator
:)) Sigur ca e cineva de serviciu, normal. Ar conta scopul intrebarii.