Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Academia de Politie
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Academia de Politie

Buna ziua. Am si eu o intrebare,daca ma puteti ajuta. Sunt studenta la Drept,in anul 3 si in primul an am fost la buget. Anul viitor as dori sa ma inscriu la Academia de Politie,dar am inteles ca nu o sa pot din cauza faptului ca am b eneficiat de 1 an de buget #-o este adevarat?ma poate ajuta cineva cu un raspuns?:((
Despre acest subiect s-a mai postat . Vedeti raspunsurile postate :
www.avocatnet.ro/content/for...