Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Compatibilitate
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Compatibilitate

Expertul achizitii cu contract servicii (asociat unic) poate fi si diriginte de santier la un proiect in derulare ca si angajat la o alta firma care presteaza serviciile de dirigentie la o primarie?
Trebuiesc prezentate mai mult detalii ca sa puteti primi o explicatie. Ce face expertul achizitii, in ce procedura este expert, dirigentia priveste o alta procedura ...?