Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... ce parere aveti despre ....?
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

ce parere aveti despre ....?

EBA a dezvaluit in premiera la b1tv, planurile sale de viitor europarlamentar. Citam: “Mi-am propus Comisia de politica externa si Comisia de buget finante, fiindca meseria mea de baza e cea de economist si aoclo am sansa, timp de cinci ani, sa ma perfectionez; si politica externa fiindca cred ca toate fetele sunt atrase de politica externa....
@gabescu

Concret, propuneti ceva? Pentru ca este usor sa scriem, generic, despre implicare si atitudine.
Apropo, cati dintre oamenii politici credeti ca stiu care este diferenta dintre "atitudine" si "altitudine"? :confused: