avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 518 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... ce parere aveti despre ....?
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

ce parere aveti despre ....?

EBA a dezvaluit in premiera la b1tv, planurile sale de viitor europarlamentar. Citam: “Mi-am propus Comisia de politica externa si Comisia de buget finante, fiindca meseria mea de baza e cea de economist si aoclo am sansa, timp de cinci ani, sa ma perfectionez; si politica externa fiindca cred ca toate fetele sunt atrase de politica externa....
Cel mai recent răspuns: Gabriela Pintea , Consilier juridic 16:33, 6 Iunie 2009
@gabescu

Concret, propuneti ceva? Pentru ca este usor sa scriem, generic, despre implicare si atitudine.
Apropo, cati dintre oamenii politici credeti ca stiu care este diferenta dintre "atitudine" si "altitudine"? :confused:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Web site for lease: www.romanianpassport.co.il - 1200+ uniqe visitors/mo + #1 google ranking josephe josephe Hello, I am one of the owners of http://www.romanianpassport.co.il . Our site is ranked #1 on Google.com and Google.co.il for the term "Romanian ... (vezi toată discuția)
Trimis comisiei eu, va rog fiti de partea dreptatii si promovati-l, prieteni juristi amy_pilot amy_pilot Sirs, I address this to you as I am a young proffessional citizen in the country which has been selected to reach the EU commission the ... (vezi toată discuția)