Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale am nevoie de autorizari ?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

am nevoie de autorizari ?

daca deschid un plafar am nevoie de autorizatie de functionere de la Ministerul Sanatatii ?
da , aveti nevoie
pentru obtinerea acestei autorizari ce acte trebuiesc?
Recomand studierea Hotararii Guvernului nr. 573 din 13 iunie 2002 pentru aprobarea procedurilor de autorizare a functionarii comerciantilor (M. Of. nr. 414 din 14 iunie 2002)