Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate lnchidere club noapte
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

lnchidere club noapte

Buna seara,va rog sa-mi spuneti daca ma puteti ajuta cu inchiderea unui bar care imi face probleme de 3 ani de zile,mai exact in fiecare joi,vineri ,sanbata are muzica foarte tare data si nu :((
pot dormi noaptea.,de asemedea precizez ca acest bar se afla la subsolul casei unde locuiesc si s-a facut fara acordul meu.
Ar trebui sa faceti o sesizare la Politia de care aparțineți. De asemenea, una dintre institutiile cu atributii in domeniul protejarii dreptului la un mediu sanatos in Romania, sub aspectul poluarii fonice (poluarii sonore, zgomote), este Garda Nationala de Mediu. Acest organism are, printre alte atributii, si urmatoarele competente:
- in cazul neindeplinirii conditiilor legale, poate dispune chiar retragerea autorizatiei de funcționare a instituției in culpa.
av_silvia_margineanu, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Sesizati problemele cu care va confruntati la serviciul de resort din primarie care are autoritatea si competenta sa verifice respectarea programului
Concomitent sesizati oficial Autoritatea Garzii de mediu