Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... MOSTENIRE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

MOSTENIRE

Bunaziua am si eu o intrebare as dori sa stiu daca in Rominia se elibereaza certificat de mostenitor de la primarie si pina la ce suma valoare intrucit in Franta se elibereaza de la primarie pina la o anumita suma in afara de notar as dori sa stiu daca se poate elibera si la noi acest document multumesc
In România doar notarul eliberează certificat de mostenitor.