Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizare cod CAEN
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizare cod CAEN

Societ comerciala cumpara produse de papetarie si birotica de la un furnizor dupa care le vinde catre un client.Va rog frumos sa imi spuneti ce cod caen ar trebuie sa aiba autorizat?
Multumesc frumos!
Puteti merge pe urmatoarele coduri CAEN:
4619 Intermedieri în comerţul cu produse diverse
4690 Comerţ cu ridicata nespecializat
4778 Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate