Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea 165/2013
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea 165/2013

Buna ziua,
O primarie trebuie sa imi elibereze titlu de proprietate pentru o suprafata de teren. Acum mi-a comunicat că ,,după deblocare procedurii prevazută de legea 165/2013 comisia locala a emis un nou proces verbal de punere in posesie ...”. Va rog sa imi spuneti daca s-a terminat perioada de inventariere a terenurilor și de inaintare a situațiilor centralizatoare la ADS conf. legii sus precizate si daca da, de la ce data primariile pot elibera titluri de proprietate?
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~