Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pontaj
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pontaj

firma cu sediul in Dej avem un angajat cu norma intreaga pe zona Moldova. el are masina de serviciu si laptop. vine la sediul firmei doar la sedintele trimestriale. in rest face munca de teren .salariul ii este virat pe card. trebuie sa semneze pontajul lunar ? dar condica de prezenta?
Pontajul lunar nu este semnat de catre salariat, daca se foloseste condica de prezenta atunci aceasta va trebui semnata de catre salariatul respectiv.