Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Recuperare diploma Spiru Haret 2009- caut avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Recuperare diploma Spiru Haret 2009- caut avocat

Buna seara.As dori sa pot lua legatura cu un av. care se ocupa cu recuperarea diplomelor de la Spiru.Eu am terminat Geografia in 2009 si nu mi s-a dat diploma(FR).Vreau sa ma inscriu intr-un grup si sa dau Fac. in judecata,ptr. ca asa mi s-a spus cand am sunat dupa diploma.Va rog sa ma ajutati.Multumesc.
Regulamentul prezentului forum nu permite reclama
Puteti accesa Bursa de servicii Avocatnet
Eu am castigat de o luna un procesos pentru recuperarea diplomei. Am mers la un avocat, am platit onorariul si dupa 1 an jumate am avut sentinta definitiva. Te incurajez sa faci acest pas si singura ca vei avea castig de cauza. Sunt prea multe precedente
:rtfm:Interventie moderator
2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/con... =
www.avocatnet.ro/content/bc
Avand in vedere cele aratate topicul se va inchide.
Multumesc pentru intelegere.