avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 757 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Sentinta definitiva curtea de apel
Discuție deschisă în Executare silită

Sentinta definitiva curtea de apel

Buna ziua,
Am castigat la Curtea de apel procesul referitor la drepturile salariale. " Obliga parata sa plateasca reclamantului suma de ....reprezentând drepturile salariale"
Cum intru in posesia drepturilor salariale? Exista un termen pentru plata?
Trebuie sa apelez la un executor judecatoresc?
Cu multumiri,
Cel mai recent răspuns: a_gmona , utilizator 16:55, 8 Iulie 2015
Daca nu vi se platesc drepturile salariale de bunavoie, legalizati decizia si mergeti la un executor judecatoresc
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Firma refuza sa imi dea banii andreeadragoianu andreeadragoianu Am doua procese castigate, hotarare data Curtea de Apel Craiova, de mai bine de o luna. Am facut toate demersurile necesare pentru a intra in posesia ... (vezi toată discuția)
Executare silita legea 10 ;apartament in bucuresti Mircea Razvan Mircea Razvan Am postat acest mesaj la articolul:,,Implicatiile hotararii CEDO in cazul proprietatilor nationalizate. Cum vor fi afectati fostii proprietari'': Am castigat ... (vezi toată discuția)
Probleme cu banca Mugurel_Mugurel Mugurel_Mugurel Buna ziua. Am un proces cu o banca unde am castigat fondul,iar apelul si recursul s-au respins.Tribunalul mi-a dat castig de cauza ptr anularea comisionului de ... (vezi toată discuția)