Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... modificare titlu proprietate pentru schimb aplasament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

modificare titlu proprietate pentru schimb aplasament

Vs rog sa ma indrumati unde pot gasi conditiile in care se poate cere schimbul de amplasament al unui teren si daca se poate cere la o alta comuna din acelasi judet cu localitatea care a emis titlul de proprietate ?
Am cautat in Legea 18/1991, in Regulamentul de functionare al comisiilor de fond funciar si nu am gasit
Multumesc !

Scuze, am mancat o litera in titlu .....:">
irina1980, utilizator
Acest lucru putea fi facut printr-un protocol i ntre comsiile judetene de fond funciar implicate. In prezent nu am cunostiinta sa mai functioneze o asemenea modalitate