Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incadrare conform cod COR -promoter
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incadrare conform cod COR -promoter

Buna ziua , vreau sa angajez un baiat cu contract de munca ca promoter in ce cod cor il pot incadra ? (baiat care va distribui pliante si se va imbraca intr-un costum)
Promoter nu exista in COR.

Ati putea folosi codul 333901 - Agent reclama publicitara