avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 158 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum sterg sau retrag intrebarea pe care am pus-o ?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum sterg sau retrag intrebarea pe care am pus-o ?

Am ,,pus" o intrebare acum 18 zile,nu am primit nici-un raspuns.vreau sa o sterg sau sa o retrag din acea sectiune,poate o reformulez altfel,sau poate am gresit sectiunea.
Deci,se poate ???
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 08:16, 4 August 2015
Nu se poate sterge, in schimb o puteti reformula in aceeasi sectiune a forumului sau in alta sectiune mai potrivita.
Intrebarile fara raspuns vor fi stearse la un moment dat de catre unul dintre moderatori.
Conform Regulamentului forumului utilizatorii nu pot sterge topicurile
Au la indemana un interval de 30 minute de la redactarea topicului,in interiorul caruia ,in utilizand butonul Editeaza pot opera modificari/completari la topic
Topicurile care contin expresii,paragrafe indecente,atac la persoana,pot fi sterse de catre Administratorii si moderatorii de pe forum
Topicurile la care nu s-a raspuns se arhiveaza in sectiunea Intrebari fara raspuns

Puteti solicita prin mesaj privat moderatorului de pe sectiunea unde ati postat topicul sa dispuna stergerea mesajului
Ultima modificare: Marți, 4 August 2015
ynocentta, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stergere intrebare de pe forum pelubogdana pelubogdana As vrea sa sterg o intrebare de pe forum .Cum sa fac? (vezi toată discuția)
Cum sterg un mesaj postat de mine pe forum? celentana celentana Buna! As vrea sa stiu si eu cum pot sterge un mesaj ce contine cateva intrebari postate de mine pe forum? (vezi toată discuția)