Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... norme vouchere de vacanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

norme vouchere de vacanta

Buna ziua. As dori sa stiu daca s-au publicat normele legii privind acordarea voucherelor de vacanta pentru anul 2015? Multumesc. O zi buna
Hotararea Guvernului nr. 614/2015 privind modificarea si completarea Hotararii Guvernului nr. 215/2009 pentru aprobarea Normelor metodologice privind acordarea voucherelor de vacanta a fost publicata in Monitorul Oficial, Partea I, nr. 591 din 6 august 2015.

[ link extern ]