Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise post

Rugaminte: daca ma poate ajuta cineva cu fisa post pentru economist si pentru tehnician service as fi recunoscatoare.
Multumiri anticipate ;)
cirmos79@yahoo.com
Va multumesc, am reusit sa deschid pagina.
Buna seara. Ma ajutati si pe mine cu o fisa a postului pt frizer. Ce am gasit pe net este f sumar. Multumesc mult.
Vedeti acest link
[ link extern ]