Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Contributie la Fondul special de solidaritate socialã ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Contributie la Fondul special de solidaritate socialã pentru persoanele cu handicap

Puteti sa-mi spuneti, va rog, care este data limita de plata a Contributie la Fondul special de solidaritate socială pentru persoanele cu handicap, care trebuie platita de catre angajatorii care au peste 75 de salariati si nu au angajate persoane cu handicap care sa reprezinte cel putin 4% din totalul salariatilor?

Multumesc
data platii salariilor
nu este data limita de 25 a lunii urmatoare, ca in cazul celorlalte taxe si impozite pentru salarii?