Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Activitate pe pfa/srl
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Activitate pe pfa/srl

in acest moment am un pfa pe care nu pot sa il inchid deoarece am luat pe el un credit in derulare.

as vrea sa cumpar un SRL cu acelasi domeniu de activitate. din pdv finaciar-contabil e legal? le pot pastra pe ambele sau nu?

va multumesc mult!
Da, se poate.
multumesc! :D