avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 628 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... mai este cineva pe forumul asta?
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

mai este cineva pe forumul asta?

ce aveti, dragi colegi? invatati tot timpul? bravo! chiar trebuie sa punem mana sa invatam. are cineva informatii in legatura cum vom sustine examenul la bucuresti? stiu ca este scris totul dar nu stiu sistemul de examinare. stie cineva ceva.... noutati? scrieti-mi, va rog.
multumesc frumos si sa aveti bafta.
www.baroul-bucuresti.ro
nu stiu ce este nou pe www.baroul-bucuresti.ro
sunt stiri care erau si acum o luna.
merci,oricum

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere avocatura septembrie 2005 yadhira yadhira Buna ziua dragi colegi. Daca aveti experienta in legatura cu examenul de admitere in barou sau daca abia o sa-l sustineti in toamna asta si aveti idee de cum ... (vezi toată discuția)
Taxa de inregistrare in baroul bucuresti ContSters7543 ContSters7543 Am dat admiterea in noiembrie(2004) si am auzit( pe chat) ceva referitor la o taxa de inregistrare in barou in valoare de 20.000.000 lei.Pe site-ul baroului nu ... (vezi toată discuția)
Subiecte barou 2008 ContSters56305 ContSters56305 Eu cred ca ar fi mai bine pentru noi, cei care dorim sa sustinem examenul de admitere in profesia de avocat sa comparam subiectele intre noi. Eu consider ca ar ... (vezi toată discuția)