Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate detectiv - scoala
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

detectiv - scoala

Stie cineva daca la ora actuala mai exista o scoala de detectivi in Bucuresti?
Multumesc anticipat
Din cate stiu eu, nu prea exista scoli care sa fie autorizate/acreditate in acest sens. In schimb. puteti sa va adresati Asociatiei Nationale a Detectivilor Particulari din Romania (www.adetro.ro), ei fiind mai in masura sa va dea niste informatii.
Incercati la Universitatea Ecologica din Bucuersti un curs de Master la Dreptul Informatiilor si al Securitatii private.
exista o scoala de detectivi a d-lui profesor dr. Ionel Butoi, titular de catedra Psihologie judiciara, Fac. de Drept a Univ. Spiru Haret. cred ca sediul e undeva pe Magheru daca nu ma insel...