Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... faliment
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

faliment

care este valoare pentru care putem cere inntrarea in insolventa a unui debitor?
ma refer la valoarea prag? 35000-40000? avem un debitor cu o datorie de 23000 si am vrea sa ii cerem intrarea in insolventa?