Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sofer auto
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sofer auto

Suntem un SRL ce distribuim diverse sortimente de bauturi. In aceesi cladire functioneaza o alta societate cu aceasi activitate. Din punct de vedere legal cum putem rezolva ca unul din soferii nostri sa conduca si masina celelilalte societati (patronii sunt rude)
Prin incheierea unui c.i.m. cu cealalta societate.