Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cine a depus D 600 la termenul cerut anterior mai ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cine a depus D 600 la termenul cerut anterior mai depune declaratia unica pe anul 2018?

Buna seara,
Eu fac parte din categoria celor care au depus declaratiile cerute de legislatie pana la 31 ianuarie. Am depus deci si declaratia 600. Mai trebuie sa depun declaratia unica pe anul 2018 pana la 15 iulie? Vor fi declaratii duble.Cum se procedeaza?
Se va depune si declaratia unica, avand in vedere ca acolo sunt cerute mai multe informatii decat in D600.