Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... intampinare-apel , ordonanta de protectie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

intampinare-apel , ordonanta de protectie

Buna ziua,

Ma ajuta cineva cu un model de intampinare la apelul facut de inca sotul meu la ordonanta de protectie .
Nu exista o intampinare standard, o faceti in functie de ceea ce se invoca in apel