avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 416 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... intampinare-apel , ordonanta de protectie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

intampinare-apel , ordonanta de protectie

Buna ziua,

Ma ajuta cineva cu un model de intampinare la apelul facut de inca sotul meu la ordonanta de protectie .
Cel mai recent răspuns: Consuela Scarlat , Avocat 12:23, 2 Aprilie 2018
Nu exista o intampinare standard, o faceti in functie de ceea ce se invoca in apel

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ordin de protecție câștigat în apel. se putea face întâmpinare în acea fază a procesului? Nicu CJ Nicu CJ Bună seara, Soția mea mă hărțuiește cu plângeri la poliție și ordine se protecție, deși nu am lovit-o niciodată. A pierdut de 3 ori și ultima ... (vezi toată discuția)
Intampinare apel - procedura si loc depunere Apollo11 Apollo11 Buna ziua, Am castigat un proces pe fond cu politia rutiera si am primit acum acasa faptul ca politia a depus apel. Am rugamintea la d-voastra sa ma ajutati ... (vezi toată discuția)
Intampinare acord anulare bo Andra L Andra L Bună dimineața, Va rog sa ma ajutati cu un model de intampinare, în calitate de parat, cu privire la acordul anularii unui bilet la ordin. Aveam la un ... (vezi toată discuția)