Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Certificat de atestare fiscala
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Certificat de atestare fiscala

Am solicitat pe 5 aprilie certificat de atestare fiscala prin SPV. Am inteles ca acesta se elibereaza in 3 zile(banuiesc ca lucratoare).
Nu am primit nici pana acum certificatul sau notificare.
Solicitati oficial inspectorului sau directorului de unitate administrativa sa dispuna masurile necesare respectarii termenului eliberare certificat fiscal
Aveti probleme pe rol fiscal?
Nu, nu am nici un fel de problema. Fisa este curata.