Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... OG 196/2005 priv fondul pt. mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

OG 196/2005 priv fondul pt. mediu

In aceasta ordonanta se prevede ca in termen de 90 de zile se va stabili metodologia de calcul a taxelor. Stie cineva daca a fost emis vreun ordin in acest sens ?
Multumesc.
Inca ceva va rog....daca are cineva HG nr. 490/2002 priv normele metodolagice de aplicare a OUG 200/2000 ...ma intereseaza anexa 2 ce cuprinde substantele clasificate ca fiind periculase.
Multumesc

Inca ceva va rog....daca are cineva HG nr. 490/2002 priv normele metodolagice de aplicare a OUG 200/2000 ...ma intereseaza anexa 2 ce cuprinde substantele clasificate ca fiind periculase.
Multumesc

trimite-mi un e-mail pe adresa si maine dimineata iti voi trimite hotararea.
apdeit
adresa este apdeit@yahoo.fr
apdeit
Intra pe www.afm.ro si sigur te vei lamuri.
CONS