avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 516 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... OG 196/2005 priv fondul pt. mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

OG 196/2005 priv fondul pt. mediu

In aceasta ordonanta se prevede ca in termen de 90 de zile se va stabili metodologia de calcul a taxelor. Stie cineva daca a fost emis vreun ordin in acest sens ?
Multumesc.
Cel mai recent răspuns: ELENA VASILE , Consilier juridic 21:23, 7 Martie 2006
Inca ceva va rog....daca are cineva HG nr. 490/2002 priv normele metodolagice de aplicare a OUG 200/2000 ...ma intereseaza anexa 2 ce cuprinde substantele clasificate ca fiind periculase.
Multumesc



Inca ceva va rog....daca are cineva HG nr. 490/2002 priv normele metodolagice de aplicare a OUG 200/2000 ...ma intereseaza anexa 2 ce cuprinde substantele clasificate ca fiind periculase.
Multumesc

trimite-mi un e-mail pe adresa si maine dimineata iti voi trimite hotararea.
apdeit
adresa este apdeit@yahoo.fr
apdeit
Intra pe www.afm.ro si sigur te vei lamuri.
CONS

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fise cu date tehnice de securitate jacquelline jacquelline As dori sa stiu in baza carei legi furnizorii de produse chimice au obligatia transmiterii catre clienti a fisei cu date tehnice de securitate (vezi toată discuția)
Declaratie de mediu cimpazu cimpazu buna seara, va rog mult spuneti-mi si mie cine are obligatia depunerii declaratiei de mediu. multumesc (vezi toată discuția)
Concediu ingrijire copil si concediul de odihna say say Buna ziua O perosna care a intrat in concediul de ingrijire copil in luna mai 2007 si a revenit la serviciu in luna ianuarie 2009, beneficiaza de concediu ... (vezi toată discuția)