avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Restituire timbru mediu - proces pierdut cu ANAF
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Restituire timbru mediu - proces pierdut cu ANAF

Buna, as dori sa va intreb daca se mai poate restitui timbrul de mediu prin cerere la ANAF, in situatia in care s-a pierdut procesul de restituire, in faza de recurs?

Multumesc

Alte discuții în legătură

Restituire timbru de mediu - proces pierdut cu anaf dave26 dave26 Buna, as dori sa va intreb daca se mai poate restitui timbrul de mediu prin cerere la ANAF, in situatia in care s-a pierdut procesul de restituire in faza de ... (vezi toată discuția)
Procedura restituire bani, in urma castigarii unui proces de timbru de mediu. Titus15 Titus15 Buna seara, Am castigat un proces pentru recuperarea timbrului de mediu( inclusiv recursul) si as vrea sa stiu cum o sa mi se restituie efectiv banii. ... (vezi toată discuția)
Timbru de mediu Muresan_mariana77@yahoo.com Muresan_mariana77@yahoo.com De ce nu mi se achită timbru de mediu achitat în ianuarie 2014 am decizie civilă definitivă și executorie din aprilie 2017 si cerere ANAF octombrie 2017 ... (vezi toată discuția)