Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Ce valoare legală are o declarație pe propria ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Ce valoare legală are o declarație pe propria răspundere a clientului care urmează să fie tatuat de un artist în formare, fără licență?

Ce valoare legala are o declaratie pe propria raspundere scrisa si semnata de client care urmeaza sa fie tatuat de un artist care este in formare si nu are licenta inca? Trebuie prezentata la notar? Este suficient acordul scris al persoanei [clientului] ?
Manuela Rășină, administrator
~ Conținut șters la cerere ~