Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale va rog ajutati-ma.........
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

va rog ajutati-ma.........

buna ziua,
de putina vreme am facut un curs pentru transport de marfa intern si international. societatea la care lucrez are un singur camion si efectueaza regulat (1 data pe luna) transport de marfuri generale romania-italia. stiu ca trebuie intocmit un raport care se depune la ARR pana la sfarsitul lunii martie a anului viitor, insa nu stiu cum arata un astfel de raport.
va rog puteti sa imi trimiteti un model?
va multumesc mult!
Buna ziua. Formularele se pot descarca de pe site-ul www.arr.ro. Gasiti tot ceea ce va intereseaza acolo. Banuiesc ca tocmai ati primit un atestat ca si coordonator de transport. Succes.
Am intrat pe site-ul ARR-ului insa nu am gasit la formulare nici un model... va rog daca sunteti amabila precizati-mi dvs exact in ce sectiune sunt.
Va multumesc!