Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta salarizare

Am lucrat intre anii 1983 si 1987 pe santierul constructorului centralei nucleare de la Cernavoda: intre 1983 si 1985 la TCI-CNE Cernavoda si intre 1985 si 1987 la TCIND Bucuresti, care a prelut santierul. Va rog sa-mi comunicati de unde pot obtine adeverintele de salarizare din acea perioada. Multumesc.
TCI-CNE Cernavoda - incercati aici
[ link extern ] /

TCIND Bucuresti - Incercati la Directia Municipiului Bucuresti Arhivele Nationale ale Romaniei , Adresa: Calea Vacaresti, nr. 470, sector 4, Bucuresti
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro

Multumesc.
Bună ziua.Le-ati găsit pe cele de la TCI?Unde?
Vedeti si aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...