avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 673 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta salarizare

Am lucrat intre anii 1983 si 1987 pe santierul constructorului centralei nucleare de la Cernavoda: intre 1983 si 1985 la TCI-CNE Cernavoda si intre 1985 si 1987 la TCIND Bucuresti, care a prelut santierul. Va rog sa-mi comunicati de unde pot obtine adeverintele de salarizare din acea perioada. Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 12:41, 26 Martie 2024
TCI-CNE Cernavoda - incercati aici
[ link extern ] /


TCIND Bucuresti - Incercati la Directia Municipiului Bucuresti Arhivele Nationale ale Romaniei , Adresa: Calea Vacaresti, nr. 470, sector 4, Bucuresti
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro


Multumesc.
Bună ziua.Le-ati găsit pe cele de la TCI?Unde?
Vedeti si aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde pot gasi arhiva??!! AFANFANA AFANFANA In ani 1971-1986 am lucrat cu contract de munca la unitate apartinand de Ministerul Constructiilor Industriale si anume Trustul de Constructii Industriale si ... (vezi toată discuția)
De unde pot obtine adeverinta venituri pentru periada lucrata la icl textia 1 anii 1983 - 1987? rodica1959 rodica1959 De unde pot obti e o adeverinta de venit pe periada lucrata la I C L textila 1 anii 1983- 1987? (vezi toată discuția)
Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie ... Bibiana1950 Bibiana1950 Unde ma pot duce pentru a obține anii de munca pentru pensie de la o firmă desființată? Unde se afla arhiva trust constructii montaj bucuresti? (vezi toată discuția)