Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... tichete de masa pt. pensionari
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

tichete de masa pt. pensionari

Buna ziua. Se vorbea intr-o anumita perioada ca vor primi si pensionarii la limita de varsta tichete de masa. Acum nu se mai spune nimic. Se vor acorda si lor, in special celor care au o pensie sub 2000 de lei, pt. a le mai indulci un pic viata? Multumesc!
Nu este aprobat un astfel de act normativ.