Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Coduri Caen
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Coduri Caen

Buna ziua,
Doresc sa modific domeniul de activitate al unei societăți .Activitatea noua va fi un magazin de băuturi,unde se va putea servi si la pahar,vom vinde si anumite gustări pentru cei care servesc la pahar si vom.mai vinde prăjituri,branzeturi ...
Ca si activitate secundară,societatea va intermedia si export de materiale plastice reciclabile.Ce coduri caen ar trebui activate si care ar trebui să fie domeniul principal de activitate?
Va multumesc anticipat!
Buna ziua

Activitatea principala va fi
4725 Comerţ cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate

Activitati secundare
5630 Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
5610 Restaurante

Pentru exportul mentionat
4677 Comerţ cu ridicata al deşeurilor şi resturilor
4619 Intermedieri în comerţul cu produse diverse