Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Abuzuri și încălcării ale drepturilor ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Abuzuri și încălcării ale drepturilor salariaților.

Între anii 2000 și 2003 am lucrat la o firmă românească. Acea firma, deși era de nivelul unei multinaționale, nu respecta nici cel mai elementar drept al angajaților. Nu mai am înscrisuri, dar un avocat priceput sunt convins că poate deconspira abuzurile pe care le-au făcut administratorii firmei și poate obține îndreptățite daune pentru abuzurile săvârșite. Eu sunt victimă a acelor abuzuri și pot depune mărturie. Va mulțumesc anticipat.
Din 2000... 2003 , nu mai puteti face ceva impotriva acelei societati .